Imprezy plenerowe

Masowe imprezy plenerowe to dla organizatorów szczególne wyzwanie. Zapewnić dach nad głową w razie niepogody, przygotować posiłki dla wielu gości, zadbać o atrakcyjną atmosferę - wymaga to sprawnej, odpowiedzialnej ekipy oraz odpowiednio dobranego zaplecza.

Od 1997 r. zajmujemy się kompleksową obsługą wszelkich masowych imprez w plenerze. Posiadamy solidne doświadczenie i odpowiedni sprzęt, co zapewnia organizatorom poczucie spokoju, a gościom atmosferę sympatycznego i bezpiecznego pobytu w wielotysięcznym gronie uczestników.

Mamy do dyspozycji kompleks zadaszonych stanowisk konsumenckich łączonych w różnych kombinacjach - w zależności od potrzeb. Ogródki piwne zapewniają orzeźwiający relaks, w stołówkach znajdzie się miejsce do spokojnej konsumpcji .

W naszej ofercie posiłków oprócz standartowych pozycji (kiełbaski, steki, szaszłyki, kurczaki), fabrycznie pakowanych produktów spożywczych (napoje, słodycze, lody) są również pozycje specjalne: ponad 20 wariantów pieczonego mięsa (w tym dziczyzna i baranina) oraz bogaty zestaw surówek, sosów i dodatków do mięs.

W przygotowywaniu posiłków posługujemy się grilami węglowymi, przyczepy gastronomiczne posiadają urządzenia gazowe - pozwala to nam zredukować pobór energii elektrycznej, a własny agregat prądotwórczy zapewni ograniczenie do minimum kłopotów związanych z chwilowym brakiem zasilania.

Dla dzieci przygotowujemy park zabaw, w którym na wesoło mogą się wyszaleć (pneumatyczne skakanki, zamki i inne atrakcje).

Oficjalnym gościom zapewnimy specjalne pomieszczenie o podwyższonym standardzie do prowadzenia rozmów w kameralnych warunkach. Może to być również miejsce do zorganizowania bankietu, wieczorku tanecznego, spotkania towarzyskiego etc. Jeżeli zajdzie taka potrzeba - przygotowujemy program estradowy. W wydzielonym i oprzyrządowanym miejscu pokazać możemy wiele ciekawych propozycji artystycznych - recitale, programy kabaretowe, spektakle, etc.

Naszą ofertę możecie Państwo uzupełnić własnymi pomysłami - jesteśmy elastyczni, dostosujemy się do wszelkich Państwa wymagań i propozycji.

Przez wszystkie lata naszej działalności nie spotkaliśmy się z krytycznymi uwagami zarówno ze strony gości jak i organizatorów. Zapewniamy że nie będzie dla nas zaskoczeniem obecność w jednym miejscu nawet 100.000 uczestników