Referencje

"Gastromax" to firma, która zdobyła uznanie przede wszystkim dzięki smacznemu i bogatemu menu, estetyce podawanych potraw oraz profesjonalnej obsłudze. Zajmujemy się kompleksową organizacją wszelkich imprez plenerowych i okolicznościowych.

Od lat (1999) świadczymy usługi cateringowe. Obsługujemy kompleksowo konferencje i narady. Profesjonalnie i za rozsądną cenę !

Dysponujemy salą restauracyjną mogącą pomieścić do 70 osób oraz salę taneczną. W sezonie letnim zapewniamy możliwość zorganizowania wesela w plenerze miejsce do wyboru i ustalenia z naszym przedstawicielem. Na ogrodowe przyjęcie weselne możecie Państwo zaprosić do 200 osób ! Niezapomnianą atrakcją Państwa wesela będą specjalne kulinarne atrakcje przygotowane na ogrodowym rożnie.

Menu na imprezę plenerową mogą urozmaicać zimne lub gorące półmiski oraz bufety sałatkowe.

Obsługujemy również kompleksowo przyjęcia weselne w wynajętych lokalach, zapewniając profesjonalny catering, sprzęt, dekoracje i obsługę. Zapewniamy obsługę gastronomiczną konferencji, zjazdów i narad.

Dbamy o wykwintną oprawę uroczystości firmowych, promocyjnych i targów. Organizujemy obiady biznesowe, zimne i gorące bufety dbając o Państwa wygodę. Tradycyjnie kolacje wigilijne i wieczory opłatkowe dla firm i instytucji. Obsługujemy grille i pikniki w wybranym przez Państwa miejscu zapewniając kompleksowe wyposażenie w namioty i parasole, stoły i ławy, serwis barowy i piwo.

Zapewniamy elegancką zastawę, piękne obrusy i dekoracje, a przede wszystkim smaczne i profesjonalnie udekorowane dania.